Oferta pracy

Kierownik Zmiany - Brygadzista

AKPOL ADAM KUŚO firmie

  • Trzydnik Duży (pow. kraśnicki), lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni pracownika na stanowisko :

Zadania:

  • Nadzorowanie, rozdzielanie i rozliczanie wykonywanej pracy,
  • Praca i bezpieczeństwo podległego zespołu produkcji,
  • Szkolenia i rozwijanie umiejętności pracowników na podległych stanowiskach pracy,
  • Podejmowanie działań w kierunku rozwiązywania problemów,
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi w przydzielonym obszarze,
  • Zapewnianie realizacji celów oraz obowiązujących zasad,
  • Poprawne rozliczanie i stan powierzonego materiału.

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie i umiejętność w zarzadzaniu zespołem pracowników,
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
  • Wykształcenie min. średnie, techniczne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolności organizacyjne, umiejętności nawiązywania relacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy