Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zmiany - Brygadzista

  • Wrocław, Tyniec Mały (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Geodis, czwarty co do wielkości operator zintegrowanych usług multimodalnych w Europie, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań transportowych i logistycznych, jesteśmy obecni na każdym etapie łańcucha dostaw naszych Klientów. Działamy w 120 krajach zatrudniając 30 000 pracowników. W Polsce funkcjonujemy pod nazwą Geodis Polska Sp. z o.o.

    W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Tyniec Mały (pow. wrocławski)

    Obowiązki pracownika:

    • Prawidłowa realizacja procesów zachodzących w magazynie podczas pełnienia zmiany.
    • Rozliczenie pracy pracowników w oparciu o wskaźniki KPI.
    • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników na zmianie.
    • Budowanie i utrzymywanie efektywnego zespołu.
    • Bieżąca kontrola przestrzegania zasad BHP i porządku podczas pełnienia zmiany.
    • Stała poprawa procesów logistycznych.

    Oczekiwania wobec pracownika:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Wysokie umiejętności planowania i organizowania pracy.
    • Umiejętności angażowania pracowników i pociągania ich za sobą.
    • Pozytywne nastawienie, podejmowanie inicjatyw.
    • Samodzielność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność w działaniach.
    • Praktyczna wiedza na temat procesów logistycznych.
    • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.
    • Doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych WMS.
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych(mile widziane).

    Pracownikom oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym na świecie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną atmosferę pracy.
    • Rozwój zawodowy w ramach struktury firmy.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej i karty sportowej.

    Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj”.
    W temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.
    Aplikując na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym kwestionariuszu osobowym, zwanym CV,  dla potrzeb aktualnej rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Geodis Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17a zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000010176, NIP 524-23-88-571, Regon 017229471
    • Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: [email protected]
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Geodis Poland na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
    • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
    • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
    • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
    • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
    • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.