Oferta pracy

Kierownik zmiany

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A.O firmie

  • Toruńska 155, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A.

Toruńska 155

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym

  • nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych pod względem jakości, terminowości, efektywności kosztowej oraz bezpieczeństwa pracy

  • nadzór nad przestrzeganiem norm technologicznych oraz innych wytycznych dotyczących procesu produkcji

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją parku maszynowego

  • tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy na poszczególnych stanowiskach i prowadzenie szkoleń stanowiskowych

  • inicjowanie i koordynowanie działań usprawniających funkcjonowanie produkcji

  • udział w uruchamianiu nowych projektów

  • wprowadzanie nowych koncepcji pracy celem poprawy organizacji, efektywności pracy i jej bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • inicjatywa, dynamizm w działaniu

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • dobra organizacja pracy, samodzielność

  • praktyczne i bezpośrednie zarządzanie zespołem produkcyjnym

  • umiejętność motywowania i integrowania zespołu

  • umiejętność ustalania priorytetów, solidność, przewidywalność

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP

To oferujemy

  • pracę w firmie posiadającej wieloletnie w doświadczenie na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • pakiet świadczeń socjalnych

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A. to czołowy polski producent węży hydraulicznych, przemysłowych i innych artykułów gumowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem ze 100-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszym producentem węży hydraulicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.