Oferta pracy

Kierownik Zmiany (Cargo)

LS Airport Services S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja bieżącej pracy podległej na zmianie sekcji pod kątem zabezpieczenia płynności operacji, w tym nadzór nad grafikami dziennymi, planowanie grafików miesięcznych oraz planowanie urlopów

  • raportowanie wszelkich problemów operacyjnych na zmianie oraz proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów

  • wyjaśnianie nieregularności w zakresie obsługi ładunków w ramach działań operacyjnych

  • dbanie o optymalne wykorzystanie sprzętu i materiałów handlingowych na zmianie

  • bieżąca współpraca ze służbami lotniskowymi, liniami lotniczymi, spedycjami i agencjami celnymi w obszarze operacyjnym

  • realizacja procesów związanych z przygotowaniem oraz przyjęciem ładunków na magazyn zgodnie z dokumentacją przewozową

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na cel

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • dodatkowe wynagrodzenie dla najlepszych pracowników

  • płatne nadgodziny

  • płatne szkolenia przygotowujące do pracy

  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym

  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin