Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Czeladź, śląskie
  • Kierownik
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Centrum dystrybucyjne w Czeladzi zatrudni dynamicznego:
    Kierownika Zmiany
    Miejsce pracy: Czeladź
    (magazyn wysokiego składu, praca w systemie zmianowym),

    Główne zadania na stanowisku pracy:

    • Kierowanie podległą zmianą pracowników,
    • Terminowa wysyłka towarów,
    • Odpowiedzialność za KPI,
    • Współpraca z biurem obsługi klienta,
    • Przestrzeganie standardów oraz procedur wewnętrznych,

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Gotowość  do pracy w systemie 3 zmianowym,
    • Znajomość systemów WMS,
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

    Gwarantujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
    • Dodatkową premię motywacyjną,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"