Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Tarczyński S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie i raportowanie wyznaczonego poziomu wskaźników KPI

  • planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcyjnych

  • terminową realizację zleceń i powierzonych zadań na wydziale produkcyjnym

  • koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii (współpraca z liderami i załogą zarządzanie grupą pracowników)

  • organizowanie materiałów pozwalających zachować ciągłość pracy produkcji

  • współpracę z zespołem utrzymania ruchu w zakresie sprawności technicznej maszyn

  • podejmowanie działań optymalizacyjnych procesy produkcyjne

  • zapewnienie właściwego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (mile widziane w branży mięsnej)

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętności budowania relacji w zespole

  • umiejętność zarządzania zespołem w obszarze produkcji

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing (5S, Kaizen, SMED itp.)

  • bardzo dobra znajomość zagadnień BHP

  • gotowość do pracy w centrali firmy - Ujeździec Mały (35 km od Wrocławia)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych w naszej branży w Europie

  • kontakt z najnowszymi technologiami branży spożywczej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • bezpłata stołówka

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Przewiń do profilu firmy