Oferta pracy

Kierownik zmiany - dział produkcji

Nałęczów Zdrój sp. z o.o.

  • Drzewce (pow. puławski)

    Drzewce (pow. puławski), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji produkcji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w wymaganych terminach i przy zachowaniu standardów jakościowych, kosztowych oraz higienicznych w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

  • Realizacja planu produkcji z zachowaniem terminowości i jakości, przy efektywnym wykorzystaniu zasobów ludzkich, maszyn, urządzeń i surowców;

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż., oraz zaangażowanie w budowanie kultury bezpiecznej pracy;

  • Zarządzanie podległymi pracownikami (około 30 osób) i zapewnianie optymalnej realizacji zadań na swojej zmianie;

  • Usprawnianie procesów i metod pracy oraz technologii i procesów produkcyjnych, przy ścisłej współpracy z innymi działami w firmie;

  • Dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników poprzez ich szkolenie w zakresie wykonywania nowych operacji oraz dbałość o proces wdrożeniowy nowych osób;

  • Nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego, dbanie o jakość informacji w systemach do nadzoru produkcji;

  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą i produkcyjną;

  • Dbanie o utrzymywanie podległego obszaru w należytym porządku i czystości, zgodnie z ustanowionymi w organizacji standardami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty, mistrza, lidera procesu w branży spożywczej lub farmaceutycznej;

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania Zespołu do osiągania celów;

  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany;

  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków;

  • Umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy w podległym zespole;

  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu inżynierii produkcji lub techniczne;

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz znajomość narzędzi Lean i jakościowych;

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność.

  • Szczególnie cenimy:

  • Grę zespołową rozumianą jako współpracę i wzajemną pomoc;

  • Dokładność, dobrą organizację pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • Inicjatywę i pogodę ducha.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznej atmosferze pracy;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności;

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Przyjazną atmosferę pracy, w wyjątkowym otoczeniu uzdrowiskowej miejscowości;

  • Pyszną kawę, zdrową wodę i atrakcyjny pakiet benefitów.