Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany (Dział Techniczny)

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za zarządzanie zmianą reakcji Utrzymania Ruchu.
    • Nadzór nad usuwaniem bieżących awarii, zgodnie z priorytetami oraz ścisła współpraca z działem prewencji UR, celem optymalnego wykorzystania zasobów UR.
    • Współudział w tworzeniu zasad bezpieczeństwa w zakładzie zgodnie z wymaganiami firmy BASF.
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów związanych z ochroną środowiska i jakości w zakładzie.
    • Prowadzenie wymaganych zapisów w systemie SAP / rozliczanie awarii w SAP.
    • Zarządzanie usuwaniem pojawiających się awarii wraz z definiowaniem akcji korygujących i prewencyjnych.
    • Planowanie pracy podległych pracowników, ustalanie zadań priorytetowych.
    • Udział w procesie ciągłego doskonalenia w celu usprawnienia produkcji.
    • Zarządzanie personelem, planowanie urlopów, zapewnienie wymaganej obsady zmiany.
    • Planowanie, przeprowadzanie szkoleń oraz rozwijanie pracowników według matrycy kompetencji.
    • Ścisła współpraca z działem produkcji celem zapewnienia maksymalnej dostępności maszyn i instalacji.
    • Współpraca z innymi działami zakładu.
    • Dbanie o porządek na podległym obszarze (5S).

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu min. 2 lata.
    • Doświadczenie w branży produkcyjnej min. 2 lata.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub na podobnym stanowisku.
    • Znajomość prawa pracy (czas pracy, przepisy ogólne).
    • Umiejętność zarządzania zespołem i skutecznej komunikacji.
    • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S)
    • Znajomość metodyk rozwiązywania problemów QRQC.
    • Znajomość narzędzi jakościowych: PPAP, APQP, FMEA, CP.
    • Znajomość specyfikacji IATF 16949.
    • Obsługa SAP.
    • Obsługa MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.
    • Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3 D1/2/3.
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
    • Uprawnienia do obsługi UTB.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym / komunikatywnym.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
    • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.
    • Bezpłatne dojazdy do pracy.