Kierownik Zmiany Działu Inventory & Consolidation - nowe stanowisko

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.O firmie

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i monitorowanie pracy działów Stow i Pick (antresola inwentaryzacyjna i konsolidacyjna) - monitorowanie wskaźników KPI wydajnościowych i jakościowych, redukcja barier i zapewnienie potrzebnych zasobów;

  • Nadzór nad inwentaryzacją cykliczną;

  • Bezpośredni nadzór nad Liderami, Instruktorami, Problem Solvers oraz pracownikami magazynu na swojej zmianie;

  • Ocena, motywowanie i dyscyplinowanie podległych pracowników;

  • Podnoszenie poziomu umiejętności w podległym zespole: wyznaczanie celów, szkolenia, promowanie;

  • Identyfikowanie wąskich gardeł w procesach;

  • Szczegółowe raportowanie wyników zmiany;

  • Dbanie o przestrzeganie standardów BHP na magazynie;

  • Szybkie i prawidłowe reagowanie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń jak: wypadki przy pracy, awarie sprzętu, zatrzymania przepływu w automatyce;

  • Nadzór i czynny udział w projektach usprawniających jakość i wydajność procesów na dziale.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w gospodarce magazynowej;

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników powyżej 50 osób;

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS;

  • Znajomość pakietu MS Office lub Google Spreadsheets;

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku;

  • Nastawienie na dogłębne badanie przyczyn źródłowych problemów i proaktywne szukanie rozwiązań;

  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).

Mile widziane

  • Mile widziane wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe oraz możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Praca w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji (w poprzednim roku awansowaliśmy 94 osoby, a nasz zespól powiększył się o kolejnych nowych pracowników 540 w porównaniu do poprzedniego roku).

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. to ulokowane w Szczecinie centrum logistyczne wchodzące w skład Grupy AUTODOC. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i zwiększamy możliwości operacyjne naszego zautomatyzowanego magazynu, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy