Oferta pracy

Kierownik Zmiany

IGLOTEXO firmie

  • Gdańsk (okolice), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
KIEROWNIK ZMIANYNumer ref.: Miejsce pracy: Skórcz

Twoje zadania:

  • planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • koordynowanie pracy maszyn i urządzeń w celu zapewnienia jakości produkcji,
  • współudział w planowaniu produkcji,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji związanej z obsługiwaną produkcją i produktem.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • masz wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
  • posiadasz doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem oraz procesami produkcyjnymi,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz zaangażowaną.

#STABILNAPRACA #IGLOTEX

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy