Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik zmiany

  • Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy w dynamicznym środowisku w nowoczesnej firmie produkcyjnej? Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    Nr ref.: /511/01/2019/AK/36169
    Gliwice
    oferujemy
    • możliwość rozwoju osobistego i udział w rozwoju firmy
    • szkolenia w zależności od potrzeb
    • premię miesięczną uwarunkowaną od realizacji wskaźników
    • opiekę medyczną dla pracownika i rodziny
    • dofinansowanie do karty sportowej
    • pakiet świadczeń socjalnych
    zadania
    • zarządzanie zmianą produkcyjną (ok. 25-35 osób)
    • planowanie i koordynowanie produkcji oraz zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
    • kontrola wskaźników efektywności i wydajności produkcji
    • rozwiązywanie problemów produkcyjnych
    • organizacja pracy zespołu i nadzór nad pracownikami
    • inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację produkcji
    • odpowiedzialność za jakość, koszty i bezpieczeństwo pracy
    oczekujemy
    • wykształcenia średniego lub wyższego - preferowane o kierunku technicznym
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata - mile widziane w dużej firmie produkcyjnej
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym
    • wiedzy z obszaru Lean Manufacturing
    • umiejętności organizowania i planowania produkcji
    • komunikatywności i umiejętności współpracy z innymi osobami
    • dobrze rozwiniętych umiejętności zarządzania zespołem
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel – warunek konieczny

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47