Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Grupa FIEGE Polska

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnisz ciągłości funkcjonowania podległego obszaru magazynowego;

  • Będziesz zarządzać małym zespołem pracowników magazynu;

  • Zapewnisz wysokiej jakości usług magazynowe (jakość, produktywność);

  • Zapewnisz prawidłowe stosowanie procedur magazynowych, w tym BHP;

  • Weźmiesz udział w budowaniu trwałych relacji z Klientem;

  • Będziesz obsługiwał systemy magazynowe;

  • Będziesz koordynować proces sporządzania raportów;

  • Będziesz śledzić prawidłowy obieg dokumentacji;

  • Będziesz ustalać harmonogram dnia pracy.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania magazynu;

  • Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi;

  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel;

  • Pożądana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1);

  • Umiejętność zarządzania zespołem (planowanie zasobów, motywowanie);

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, asertywność;

  • Samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na skuteczność;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • Współpracę z międzynarodowym Klientem w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym;

  • Kompleksowe i skuteczne wdrożenie w nowe obowiązki;

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji w ramach cyklu szkoleń Akademii Rozwoju FIEGE;

  • Samodzielne stanowisko;

  • Miejsce pracy, gdzie relacje i dobra atmosfera są priorytetem;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;

  • Przejrzysty system premiowy;

  • Szeroką gamę benefitów: opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, bony i paczki świąteczne, MultiSport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.W Gorzowie Wlkp. zarządzamy magazynem, administracją procesów logistycznych oraz udzielamy wsparcia logistycznego naszemu Klientowi.Szukasz stabilności połączonej z miłą atmosferą?Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszej jednostce w Gorzowie Wlkp.

Przewiń do profilu firmy