Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany - hurtownia owocowo-warzywna

  • Stręgoborzyce (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mączka Sp. z o.o. jest hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Kierownik zmiany
    /hurtownia owocowo-warzywna/
    Miejsce pracy: Stręgoborzyce (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniu hurtowni (m.in. kontrola stanów magazynowych, wydawanie towarów)
    • zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy
    • wdrażanie usprawnień mających na celu ciągłe podwyższanie jakości produktów
    • weryfikacja wykonanej pracy pod względem ilościowym i jakościowym
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.POŻ
    • współpraca z innymi działami firmy (m.in. zaopatrzenia, jakości)
    • dbanie o dyscyplinę pracy oraz mienie firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i personelem w branży spożywczej
    • wykształcenie min. średnie techniczne – mile widziane wyższe
    • kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność
    • gotowość do pracy w systemie III - zmianowym
    • biegła obsługa komputera
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • prace pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać
    klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.