Oferta pracy

Kierownik zmiany (K/M)

Mondi Świecie S.A.

  • Bydgoska 1, Świecie
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bydgoska 1

Świecie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem;

  • Nadzór i kontrola procesu produkcji masy makulaturowej, siarczanu glinu oraz jakością produkcji;

  • Produkcja mas włóknistych i siarczanu glinu dla potrzeb bieżących MP zgodnie z procedurami i instrukcjami;

  • Analiza parametrów technicznych i technologicznych procesu i wyrobu oraz udział w optymalizacji i rozwiązywaniu problemów;

  • Kontrola przestrzegania standardów oraz przepisów BHP i PPOŻ przez pracowników Mondi Świecie oraz pracowników firm zewnętrznych;

  • Wsparcie procesów ciągłego doskonalenia i 6 S na wydziale;

  • Współudział w opracowywaniu harmonogramów postojowych i koordynacja prac oraz zapewnienie niezbędnych dokumentów umożliwiających bezpieczne wykonanie zadań;

  • Zgłaszanie potrzeb remontowych oraz uwag odnośnie stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne , min. wykształcenie średnie;

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą procesów i pracowników;

  • Wiedza związana z procesami produkcyjnymi;

  • Przestrzeganie wysokich standardów bezpieczeństwa;

  • Szybkość w podejmowaniu decyzji w warunkach realizacji ciągłego procesu produkcyjnego;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Znajomość programów MsOffice;

  • Samodzielność i dokładność w działaniu;

  • Kreatywność i inicjatywa;

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zm. 4 brygadowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w jednym z największych zakładów papierniczych w Europie o silnej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny, premie kwartalne, bonus świąteczny i urlopowy

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie posiłków, żłobka, przedszkola, kolonii dla dzieci, sanatoriów, karty Multisport oraz wyjazdów sportowo-rekreacyjnych;

  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;

  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne