Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Kluczbork, opolskie
  • Kierownik
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Kluczbork 32220/001

    Osoba na stanowisku Kierownika Zmiany, będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem produkcyjnym oraz realizowanie powierzonych mu zadań przez Kierownika produkcji.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta armatury poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zmiany. Osoba na tym stanowisku będzie raportował bezpośrednio do Kierownika produkcji. Rekrutacja jest związana z rozwojem zakładu produkcyjnego mieszczącego się w okolicy Kluczborka.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie podległymi pracownikami na linii produkcyjnej
    • Planowanie i realizacja planów produkcji zgodnie z określonymi wymogami jakościowymi,
    • Nadzór nad parkiem maszynowym oraz innymi potrzebami w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
    • Optymalizacja jakości, wydajności pracy oraz umiejętności podległych pracowników,
    • Nadzór nad wykorzystaniem czasu pracy, przestrzeganiem ustalonych zasad pracy oraz metod pracy,
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Utrzymania Ruchu oraz Działem Technologicznym w celu zapewnienia ciągłości
    • Produkcji oraz dobrego stanu technicznego parku maszynowego,
    • Tworzenie raportów dotyczących wykonanych zadań,

    Profil kandydata

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Praktyczna znajomość metodologii LEAN,
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
    • Znajomość procesów szlifiersko-polerskich będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych,
    • Pracę w rozwijającym się zespole specjalistów,
    • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców