Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany - Koordynator

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzór nad pracą swojej ,kilkunastoosobowej zmiany,

  • Koordynowanie procesów produkcyjnych w celu uzyskania produktów o wymaganej jakości w oczekiwanym czasie,

  • Organizowanie pracy i motywowanie podległego zespołu,

  • Dbanie o obieg dokumentów i informacji na zajmowanym stanowisku,

  • Zapewnienie realizacji zakładanych celów we współpracy z innymi zmianami i działami,

  • Zapewnienie na swojej zmianie optymalnej ilości pracowników,

  • Odpowiedzialność za dopilnowanie porządku na stanowiskach pracy oraz stosowania się pracowników do obowiązujących procedur,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpiecznej pracy przez podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Min.3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność motywowania pracowników,

  • Ambicja w dążeniu do celów,

  • Wykształcenie min. na poziomie inżynier/licencjat,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie w poligrafii.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • możliwość dołączenia do PPK

  • dofinansowanie Lux-Med

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.

Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym,projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych.

Przewiń do profilu firmy