Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zmiany

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. zatrudnia około 2500 pracowników.
    Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

    Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.
    Miejsce pracy: Kraków
    16042019/KBI

    Zadania:

    • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku
    • Monitorowanie przebiegu wykonywania zadań
    • Rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem w ruchu infrastruktury budynkowej
    • Budowanie, zarządzanie i rozwijanie podległego personelu (brygada przeglądowa, konserwatorzy obiektowi)
    • Monitorowanie prac podwykonawców
    • Nadzór nad usuwaniem awarii
    • Realizacja planowanych przeglądów
    • Realizacja napraw maszyn, urządzeń infrastruktury budynkowej
    • Prowadzenie baz danych o budynkach, urządzeniach w nich zainstalowanych oraz innych danych dotyczących technicznego utrzymania budynków
    • Zarządzanie budżetem

    Wymagania:

    • Uprawnienia SEP E i D
    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną obiektów przemysłowych
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
    • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
    • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

    Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Flisa 2, 02-247 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie https://www.pl.issworld.com/ w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie

    Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
    „Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

    Informujemy:
    „Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Flisa 2, 02-247 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.