Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Karmello Chocolatier, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Plac Wszystkich Świętych

    Obowiązki:

    • Zarządzanie kawiarnią we współpracy z Kierownikiem
    • Składanie i nadzorowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem,
    • Analiza osiąganych wyników finansowych oraz kosztów stałych
    • Realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych,
    • Dbałość o najwyższą jakość produktów
    • Dbałość o obsługę gości zgodną ze standardami firmy Karmello
    • Rekrutacja, szkolenie współpracowników
    • Prowadzenie zmiany, praca za barem

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem,
    • Umiejętność motywowania pracowników,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( pełny etat)
    • Chęć rozwoju i umiejętność analitycznego myślenia,
    • Znajomość języka angielskiego związanego z obsługą Gości

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia uzależniona od wyników),
    • Program Benefit Systems
    • Zniżki pracownicze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom