Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Miele 4-6

Ksawerów (pow. pabianicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za część obszaru produkcji i zarządzanie kilkoma zespołami produkcyjnymi
  • Realizacja planu produkcyjnego oraz kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad jakościowych
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień w celu ciągłej optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Nadzór i optymalizacja kosztów produkcyjnych
  • Opracowywanie planów szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Wsparcie Kierownika Produkcji pod względem merytorycznych, organizacyjnym oraz administracyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria produkcji)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym (preferowane z branży automotive)
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych
  • Doskonała znajomość zasad i narzędzi z zakresu Lean Production i Lean Management (m.in. mapowanie strumienia wartości, cykl PDCA, KVP, Kaizen, 5S, Kaban)
  • Mile widziana podstawowa znajomość sposobów analizy przebiegów pracy i ergonomii, jak również zarządzania czasem według metody MTM (Methods-time measurement)
  • Znajomość powszechnie stosowanych metod oraz narzędzi jakościowych (m.in. FMEA, 8D-Report, SPC/metody statystyczne, Six-Sigma)
  • Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz mile widziana podstawowa znajomość systemu SAP
  • Wysoko rozwinięta umiejętność myślenia i działania technicznego oraz przedsiębiorczość
  • Dobrze rozwinięte zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania konfliktów
  • Skrupulatność, niezawodność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

Kierownik Zmiany, Miele 4-6, Ksawerów (pow. pabianicki)