Oferta pracy

Kierownik zmiany

ZPC Flis sp. j.O firmie

  • Kuranów (pow. żyrardowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu produkcji;
  • Organizowanie produkcji i nadzór nad pracą podległych pracowników;
  • Odpowiedzialność za organizację pracy;
  • Dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego;
  • Współpraca z pozostałymi zmianami oraz działami firmy w celu realizacji założonych celów;
  • Nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości wyrobów;
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji z branży spożywczej;
  • Mile widziani absolwenci kierunków wyższych (technologia żywienia, zarządzanie);
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy;
  • Pracę w systemie 3-zmianowym;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy