Oferta pracy

Kierownik Zmiany - Laborant

MASTER CAKE SP Z O OO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Wiodący na rynku producent ciast gotowych,
aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych
  • Bieżąca eliminacja nieprawidłowości w procesach produkcyjnych
  • Kontrola, monitorowanie i ocena pracy podległego zespołu
  • Zapewnienie łączności i odpowiedniego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi obszarami zakładu produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za zachowanie obowiązującego poziomu jakości i niezawodności produktu

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej (piekarniczej, cukierniczej)
  • Znajomość i przestrzeganie zasad zawartych w dokumentacji HACCP i standardu IFS
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Znajomość branży spożywczej (piekarniczej, cukierniczej)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Gwarantujemy miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy