Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zmiany

  • Łańcut, podkarpackie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bester Sklejki Sp.zo.o. Sp.k. jest firmą rodzinną z ponad 30-letnią tradycją w branży drzewnej. Produkuje sklejki profilowane mające zastosowanie jako elementy krzeseł, mebli i inne.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łańcut

    Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie ilościowej i jakościowej realizacji planu produkcyjnego w wyznaczonym czasie zgodnie z zaplanowanymi kosztami.
    • Zapewnienie ciągłości produkcji i optymalnej wydajności poprzez zapewnienie sprawności infrastruktury, w tym maszyn, urządzeń, sprzętu drobnego i pomocniczego.
    • Zarządzanie zespołem i nadzorowanie pracy pracowników produkcyjnych
    • Zapewnienie ciągłości produkcji i optymalnej wydajności poprzez zapewnienie właściwej obsady osobowej pracowników, o właściwych kompetencjach i motywacji oraz przepływu informacji poprzez dokumentację i zapisy.
    • Zapewnienie właściwego poziomu jakości wyrobów gotowych

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
    • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej
    • Umiejętność zarządzania ludźmi
    • Wyksztalecnie min. średnie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)