Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Nowel Sp. z o.o.O firmie

  • Legionowo

    Legionowo, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem podczas zmiany produkcyjnej, w tym nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących instrukcji, procedur, zarządzeń oraz warunków bezpieczeństwa,

  • Dbanie o realizację planu produkcyjnego,

  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem działań produkcyjnych, w tym kontrola przepływu surowców i realizacji zamówień,

  • Zarządzanie nad dokumentacją procesowa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Zmiany bądź Brygadzisty,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w ruchu ciągłym),

  • Umiejętność zarządzania załogą na zmianie,

  • Dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcji pod kątem wykonania planu produkcyjnego, wydajności oraz jakości produktu,

  • Dobrą znajomość obsługi komputera, systemu SAP w obszarze produkcji,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w procesach związanych z wdrażaniem systemów Lean, Kaizen.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, bony świąteczne, grupowe dobrowolne ubezpieczenie na życie),

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i prawie stuletnią tradycję z innowacyjną technologią,

  • Szkolenia,

  • Samodzielną i pełną ciekawych wyzwań pracę,

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,

  • Świeże pieczywo do porannej kawy lub herbaty.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

Nowel Sp. z o.o.

NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszych dwóch zakładach produkcyjnych nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Kluczowy dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy