Oferta pracy

Kierownik Zmiany

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

Zakres zadań na stanowisku:

  • Planowanie, zarządzanie i dostosowanie poziomu zatrudnienia do potrzeb operacyjnych,
  • Wykonywanie pracy w oparciu o obowiązujące standardy operacyjne i jakościowe,
  • Zapewnienie aby polityki i zasady firmy były komunikowane, stosowane i egzekwowane,
  • Organizowanie i kierowanie działami nastawionymi na podnoszenie poziomu produktywności,
  • Terminowa realizacja zleceń i dostaw,
  • Raportowanie aktywności operacji magazynowych do bezpośredniego przełożonego,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników między innymi poprzez planowanie/organizowanie pracy, delegowanie zadań, wyznaczanie celów, monitorowanie pracy,
  • Informowanie członków zespołu o obowiązujących praktykach i metodach pracy oraz procedurach,
  • Bieżące kierowanie operacją celem zapewnienia bezpiecznego, zgodnego z wymogami BHP i ochrony oraz sprawiedliwego środowiska pracy członkom zespołu,
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych.

Preferowane oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw, produkcji,
  • Umiejętności analityczne oraz organizacyjne,
  • Zarządzanie zespołem - budowanie ducha zespołu,
  • Zdolność ustalania priorytetów,
  • Znajomość branży outsourcingowej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę plus miesięczne premie
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym dofinansowanie do wczasów,
  • Wyplata świadczeń świątecznych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karnetów multisport oraz ubezpieczeń na życie
  • Spotkania integracyjne z pracownikami
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Konkursy uznaniowe
  • Możliwość otrzymania nagród
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL jest czołową globalną marką w branży logistycznej. DHL oferuje szerokie portfolio usług logistycznych, począwszy od krajowej i międzynarodowej dostawy paczek, międzynarodowych przesyłek ekspresowych: lądowych, lotniczych i morskich, po zarządzanie łańcuchem dostaw przemysłowych. DHL zatrudnia ponad 380 000 pracowników. Działa w ponad 220 krajach i regionach na całym świecie, bezpiecznie i rzetelnie łącząc ludzi oraz firmy, umożliwiając globalny przepływ handlu. Wyspecjalizowane rozwiązania dla rozwijających się rynków i branż (w tym handlu elektronicznego, technologii, nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej, energii, motoryzacji i handlu detalicznego), odpowiedzialność korporacyjna i dominacja na rynkach rozwijających się, czynią DHL globalną firmą logistyczną. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku i zatrudnia ponad 5 000 osób zarządzając ponad 30 lokalizacjami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy