Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

HumanRO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego działu i bieżące wsparcie dla pracowników

  • Raportowanie przebiegu zmiany i osiąganych wyników

  • Nadzór nad terminowym oraz jakościowym procesem realizacji zamówień

  • Realizacja wskaźników na odpowiednim poziomie oraz zapewnienie wysokiej wydajności

  • Uczestnictwo w licznych projektach optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • Duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Skrupulatność i obowiązkowość

To oferujemy

  • rozwój kariery zawodowej oraz szansa na awans w firmie działającej na rynku ponad 20 lat,

  • przejrzyste zasady wynagrodzenia i premii,

  • dostępność pakietu medycznego,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego.

HumanR

W związku z dynamicznym rozwojem, dla naszego klienta, firmy o profilu handlowym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.