Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany

Zakład Produkcji Spożywczej „Jamar” Szczepaniak sp.jO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizację i kontrolę działań związanych z produkcją na danej zmianie, w tym analizowanie wyników produkcji, zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych
  • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników
  • Prowadzenie grup projektowych lub uczestnictwo w projektach
  • Realizację planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości
  • Wdrażanie i egzekucję standardów produkcyjnych, jakościowych zgodnie z zasadami GMP, Lean Manufacturing

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie wyższe lub średnie poparte doświadczeniem, preferowane wykształcenie techniczne
  • Zainteresowanie procesem produkcji oraz metodologią Lean
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zdolności przywódcze i chęć ich doskonalenia
  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na rezultat
  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy
  • Otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją

To oferujemy

  • Możliwość ciągłego rozwoju i nauki w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie organizacji w umocnieniu Twoich kompetencji, które pomogą Tobie stać się skutecznym liderem
  • Uczestnictwo w projektach, które będą mieć wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazne środowisko pracy gdzie będziesz współpracować ze zgranym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowa o pracę
  • Dodatkowe świadczenia: pakiet fitness, bony świąteczne, imprezy okolicznościowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • paczki świąteczne

Zakład Produkcji Spożywczej „Jamar” Szczepaniak sp.j

JAMAR to firma Rodzinna, 100 % kapitał polski, 20 lat na rynku.

Dostarczmy Konsumentom zdrowe i pełnowartościowe produkty na różne okazje i pory dnia. Pracują u nas całe rodziny - Małżeństwa, Rodzice z Dziećmi. Aż 37% to osoby ze stażem pracy od 9 do 20 lat. Dołącz do naszego Zespołu!

Kierownik Zmiany, łódzkie