Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany - Logistyka

GASA GROUP POLAND Sp z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zmiany magazynu zajmującego się kompletacją ładunków i cross-dockiem

  • Przyjmowanie towaru, weryfikacja ilościowa i jakościowa

  • Produkcja jednostek logistycznych wg. otrzymanego planu

  • Wydawanie towaru, kolejkowanie kierowców firm zewnętrznych

  • Zarządzanie zespołem 15-20 os. w tym pracownikami z Ukrainy

  • Przygotowywanie, opisywanie i sprawdzanie dokumentów transportowych

  • Przyjmowanie/ wydawanie opakowań, prowadzenie sald opakowań i inwentaryzacji

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracowników i przestrzeganie zasad BHP

  • Praca w trybie 2-zmianowym, 6-dniowym

Nasze wymagania

  • Osoba energiczna i dyspozycyjna

  • Doświadczona w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczona w pracy z pracownikami z Ukrainy

  • Umiejętność komunikowania i podziału zadań w zespole

  • Umiejętność nadzorowania procesów produkcyjno-logistycznych

  • Umiejętność raportowania z wykonanej pracy

  • Doświadczenie w przyjmowaniu i wydawania dostaw

  • Biegła obsługa komputera (pakiet Office, Internet)

  • Dokładność i umiejętności liczenia

  • Sprawna obsługa wózka widłowego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie wyższe logistyczne będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w prężnie działającej firmie

  • Odpowiedzialne zadania

  • Pracę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę