Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany (M/f) - Branża Spożywcza

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Kierownik
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Kierownik Zmiany (m/f) - branża spożywcza
    Mazowieckie 31889/001

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Kierownika Zmiany. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie 30 osobowym zespołem.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG. Organizacja posiada 2 zakłady produkcyjne w Polsce.

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za zarządzanie podległym zespołem 30 pracowników, budowanie pozytywnych relacji w grupie, odpowiedzialność za rozwój zawodowy pracowników
    • Raportowanie wyników podległych pracowników, planowanie, monitorowanie oraz ocenianie pracy pracowników
    • Inicjowanie oraz koordynowanie działań związanych z polityką oraz procedurami firmy
    • Utrzymywanie bezpiecznego oraz czystego środowiska pracy poprzez edukowanie i instruowanie pracowników w zakresie korzystania ze wszystkich punktów kontrolnych, sprzętów i zasobów w organizacji
    • Kontrolowanie oraz nadzorowanie przestrzegania dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, mile widziane w branży przetwórstwa warzyw i owoców, na pokrewnym stanowisku
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikacją
    • Chęć do rozwoju w obszarze zarządzania zespołem

    Oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Stałe warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
    • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców