Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik zmiany magazynu

KDR Human Resources Consulting s.c.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
KDR Human Resources Consulting s.c. realizuje kompleksowe projekty rozwijające zasoby ludzkie w firmach i instytucjach na terenie całego kraju.
Nasze doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, szybkość i skuteczność w działaniu, umożliwiają nam realizację najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych.
Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania

  • Planowanie pracy zmiany, praca w trybie 3-zmianowym
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Raportowanie wyników podległej zmiany
  • Identyfikowanie usprawnień w podległej zmianie pod kątem poprawy przepływu, terminowości wysyłek, kosztów magazynu i bezpieczeństwa pracy
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP na przypisanej zmianie

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość Kodeksu Pracy
  • Średniozaawansowany poziom Excel’a
  • Język angielski: poziom min średniozaawansowany

Oferta pracy

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe
CV proszę przesłać poprzez przycisk Aplikuj

Agencja Zatrudnienia nr 5747

Ogłoszenie archiwalne