Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Zmiany Magazynu

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

LED Labs Sp. z o.o.

Zakopiańska 2C

Kraków

Producent profili aluminiowych do LED - LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Kierownik Zmiany MagazynuNumer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • zarządzanie zespołem pracowników magazynowych i koordynatorów na podległej zmianie,
  • motywowanie zespołu, dbanie o szkolenia i rozwój podległego działu,
  • nadzór nad bieżącymi procesami na magazynie: przyjęcia, kompletacja, wydania, inwentaryzacja,
  • kontrola przepływu procesów, mierników, przestrzegania procedur,
  • inicjowanie i aktywne uczestniczenie we wdrażaniu optymalizacji/ulepszeń w procesach,
  • współpraca z innymi kierownikami zmianowymi oraz działem kontroli jakości,
  • komunikacja z innymi działami w firmie: logistyki, handlowymi, produkcji,
  • dbałość o utrzymanie porządku na magazynie zgodnie z systemem 5S,
  • kontrola przestrzegania zasad BHP,
  • prowadzenie cyklicznych ocen podległego zespołu,
  • raportowanie wyników podległej zmiany.

Dołącz do nas jeśli:

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stawisku,
  • Twój poziom znajomości Excela jest co najmniej średnio-zaawansowany,
  • masz doświadczenie w pracy z systemami typu WMS,
  • jesteś gotowy/gotowa do pracy 3-zmianowej,
  • nie obce Ci są zasady Lean management, KAIZEN oraz 5S,
  • cechuje cię otwartość na ciągłe zmiany i nowe wyzwania.

Otrzymasz:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowym systemem premii,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 2C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne