Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zmiany magazynu (m/k)

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otwiera swoją fabrykę w Grodzisku Mazowieckim, szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
    MAG/GRO/0119

    Obowiązki:

    • nadzór nad pracownikami magazynu oraz operatorami wózków widłowych,
    • zapewnianie terminowej dostawy, jakościowy i ilościowy odbiór otrzymanych towarów,
    • wprowadzanie usprawnień w magazynie,
    • kompletowanie towarów i ich wysyłka zgodnie z procedurami, instrukcjami i normami magazynowymi,
    • współpraca z klientami i dostawcami.

    Wymagania:

    • 3-4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe, minimum licencjat,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznym menadżerem,
    • znajomość najlepszych praktyk w środowisku magazynowym,
    • analityczne myślenie, dbałość o szczegóły i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 4 tysięcy złotych miesięcznie,
    • opiekę medyczną,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • bogaty pakiet socjalny,
    • przyjazną atmosferę w pracy i zgrany zespół,
    • miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis