Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany Magazynu

FHFC Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników magazynu

  • przyjmowanie towarów od dostawców ( kontrola jakościowa i ilościowa

  • wprowadzanie towarów do magazynu (wewnętrzny system operacyjny)

  • dbanie o właściwe składowanie towarów w magazynie (FIFO)

  • kompletowanie i wydawanie towaru na produkcję

  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

  • dbanie o czystość w magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy min. kat. B

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z produktami spożywczymi

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę zlecenia przez pierwsze trzy miesiące

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od czwartego miesiąca.

  • smaczne posiłki

FHFC Sp. z o.o. Sp. k.

Firma działa na rynku pod marką Nice To Fit You od prawie 6 lat i jest jedną z największych firm zajmujących się cateringiem dietetycznym w Polsce, która realizuje dostawy w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Liczba pracowników w tym czasie osiągnęła poziom kilkudziesięciu osób i stale się powiększa. Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy