Ta oferta pracy jest nieaktualna od 328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Magazynu

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2017-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie

    Kluczowe zadania:

    • Nadzorowanie prawidłowości i terminowości obsługi klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników na zmianie
    • Udział w procesie inwentaryzacji towaru handlowego
    • Nadzorowanie obiegu dokumentacji magazynu,
    • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Stała poprawa procesów logistycznych

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie min. średnie zawodowe
    • Posiadać min. 3 lata doświadczenia w pracy na magazynie
    • Posiadać umiejętności organizacyjne
    • Być osobą komunikatywną, potrafiącą motywować do działania
    • Posiadać uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze
    • Posiadać umiejętność obsługi pakietu Office

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy.
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach