Oferta pracy

Kierownik Zmiany Magazynu

Grupa GeisO firmie

Rekrutacja zdalna

Grupa Geis

Mikołowska 93

Tychy

 Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • organizacja procesów magazynowych
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych i odbiorczych
  • zabezpieczanie i wyjaśnianie przesyłek pozostałych w magazynie po zakończonej dystrybucji i odprawieniu aut liniowych
  • wyznaczanie geografii magazynu, jej aktualizacja i optymalizacja
  • prowadzenie gospodarki przyborami transportowymi we współpracy z innymi Działami w oddziale
  • koordynowanie operacji magazynowych
  • koordynacja pracy zespołu pracowników

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych oraz doświadczenie w pracy na wózku
  • doświadczenie w pracy na magazynie, w tym zarządzanie magazynem o dużym przepływie towarowym (około 2000 - 3000 palet dziennie)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynierów (minimum 15 osób), w tym też w pracy na 3 zmiany
  • przykłady własnych działań dotyczących optymalizacji procesów
  • zdolność do analizowania procesów magazynowych
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość systemu MS Office i TMS
  • umiejętność pracy w zespole
  • dynamika w działaniu, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę - pełen etat
  • praca na zmiany bez pracy w weekendy
  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej
  • świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • stabilne zatrudnienie i udział w ciągłym rozwoju międzynarodowej organizacji
  • motywujące wynagrodzenie
  • dobra atmosfera pracy i możliwość uczenia się od innych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy