Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany Magazynu

Tomaszewski Sp. z o.o.O firmie

Tomaszewski Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 205/211

Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości procesów logistycznych w Magazynie, rozdzielanie pracy pracownikom, koordynacja przepływu towaru.
  • Kontrola jakości pracy, wykonywanej przez podległy personel.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją harmonogramu pracy.
  • Współzarządzanie procesami logistycznymi oraz pracownikami.
  • Praca w systemie zmianowym.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność zarządzania zespołem.
  • Podstawowa wiedza z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej.
  • Chęć osobistego rozwoju oraz wysoka dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz asertywność pomocna przy organizacji pracy.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, sumienność i dokładność.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne