Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Magazynu Wyrobu Gotowego

  • Drzewce (pow. puławski), lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Nałęczów Zdrój S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

    OPIS STANOWISKA:

    • Efektywne zarządzenie podległym zespołem i koordynowanie pracy poszczególnych obszarów magazynowych
    • Optymalizacja działań w celu utrzymania kluczowych wskaźników operacyjnych i ciągłości procesów magazynowych
    • Nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów magazynowych, zgodnością stanów magazynowych z kartotekowymi, prawidłowością i bezpieczeństwem magazynowania towarów zgodnie z przyjętymi standardami,
    • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych przepisów i procedur, w tym aspektów bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Dbałość o sprzęt magazynowy

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Zmiany, Lidera lub Brygadzisty w magazynie
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za realizację określonych celów
    • Zdolności organizacyjne i przywódcze
    • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej jak i pracy innych Pracowników
    • Umiejętność współpracy
    • Samodzielność oraz zaangażowanie w pracę i zdyscyplinowanie
    • Podstawowa znajomość obsługi MS OFFICE (głównie MS Excel), a także umiejętność korzystania ze współczesnych rozwiązań technologii elektronicznej i informatycznej
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Pakiet medyczny
    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników

    Zainteresowane osoby prosimy  o przesyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV z dodaną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Nałęczów Zdrój S.A. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 101 poz. 926 z póź. Zm.). Dane osobowe przesyłam dobrowolnie. Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz prawo żądania ich poprawiania."