Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany - Mistrz Działu Remontowego

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-11-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim obecnym pod marką DIAMANT.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIK ZMIANY / MISTRZ DZIAŁU REMONTOWEGO
Miejsce pracy:
Cukrownia Środa Wielkopolska

Główne zadania:

  • nadzór nad ciągłością przebiegu procesu technologicznego
  • kierowanie i nadzór nad podległym zespołem w obrębie ciągu technologicznego
  • nadzór nad rytmicznym i bezawaryjnym utrzymaniem ruchu w obrębie całego procesu technologicznego
  • bieżący nadzór nad zachowaniem ustalonych parametrów produkcyjnych i jakością produkowanych wyrobów
  • kontrola i nadzór nad usuwaniem awarii i ich skutków
  • rozliczanie i nadzór zużycia surowców i środków pomocniczych do produkcji
  • nadzór i kontrola nad sprawnym działaniem maszyn i urządzeń technologicznych
  • utrzymywanie systemu bezpieczeństwa higieny produktu HACCP oraz systemu zapewnienia jakości ISO
  • opracowywanie i kontrola realizacji budżetu remontowego
  • realizacja i nadzór nad wykonywaniem remontów i inwestycji
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu mechanik lub mechatronik
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej – w branży spożywczej)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją i dozorem w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montaży dla urządzeń i instalacji sieci elektroenergetycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wdrożenie i przygotowanie do pracy na stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • premie kwartalne i roczne
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. ”wczasy pod gruszą”) oraz do obozów i kolonii dla dziec

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

www.diamant.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).