Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany - Mistrz Działu Remontowego

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim obecnym pod marką DIAMANT.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
    KIEROWNIK ZMIANY / MISTRZ DZIAŁU REMONTOWEGO
    Miejsce pracy:
    Cukrownia Środa Wielkopolska

    Główne zadania:

    • nadzór nad ciągłością przebiegu procesu technologicznego
    • kierowanie i nadzór nad podległym zespołem w obrębie ciągu technologicznego
    • nadzór nad rytmicznym i bezawaryjnym utrzymaniem ruchu w obrębie całego procesu technologicznego
    • bieżący nadzór nad zachowaniem ustalonych parametrów produkcyjnych i jakością produkowanych wyrobów
    • kontrola i nadzór nad usuwaniem awarii i ich skutków
    • rozliczanie i nadzór zużycia surowców i środków pomocniczych do produkcji
    • nadzór i kontrola nad sprawnym działaniem maszyn i urządzeń technologicznych
    • utrzymywanie systemu bezpieczeństwa higieny produktu HACCP oraz systemu zapewnienia jakości ISO
    • opracowywanie i kontrola realizacji budżetu remontowego
    • realizacja i nadzór nad wykonywaniem remontów i inwestycji
    Oczekiwania:
    • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu mechanik lub mechatronik
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej – w branży spożywczej)
    • mile widziana znajomość j. angielskiego
    • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją i dozorem w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montaży dla urządzeń i instalacji sieci elektroenergetycznych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o uznanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • wdrożenie i przygotowanie do pracy na stanowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
    • premie kwartalne i roczne
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. ”wczasy pod gruszą”) oraz do obozów i kolonii dla dziec

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

    www.diamant.pl

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).