Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ficomirrors Polska Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Ficomirrors Polska

Kierownik Zmiany na sekcji Odlewnia Aluminium

Ficomirrors PolskaO firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 04 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym obszarem,

  • zarządzanie i nadzór nad procesem produkcyjnym (planowanie produkcji, monitorowanie procesów, optymalizacja i podnoszenie efektywności),

  • optymalizacja produkcji pod kątem jakości, wydajności oraz kontroli kosztów,

  • koordynacja współpracy między wydziałami firmy,

  • utrzymanie wysokich standardów jakości grupy oraz klientów z branży automotive,

  • raportowanie wskaźników produkcyjnych - przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej,

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku team leadera lub kierownika zmiany,

  • wykształcenie min średnie,

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • umiejętność zarządzania i motywowania zespołu,

  • umiejętność podejmowania decyzji.

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • zorganizowany dojazd do miejsca pracy z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie.

Firma Ficosa International powstała w 1949 roku w Hiszpanii. Jej działalność skupia się na projektowaniu, rozwoju oraz produkcji systemów i komponentów dla rynku motoryzacyjnego. W Polsce jesteśmy obecni od roku 2001 i zajmujemy się produkcją lusterek do samochodów, zbiorników do spryskiwaczy i dźwigni zmiany biegów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje