Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany na Wydziale Produkcji

Brintons Agnella Spółka z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, organizacja produkcji i realizacja planów produkcyjnych,

  • nadzór nad podległym personelem, wyposażeniem i mieniem,

  • kontrolowanie efektywności wykorzystania w procesie produkcji zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych,

  • dotrzymywanie terminów realizacji zamówień,

  • raportowanie i monitorowanie wielkości produkcji podległej zmiany,

  • rozwiązywanie bieżących problemów,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe),

  • minimum rok doświadczenia w obszarze zarządzania ludźmi ,

  • doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych i zarządzaniu nimi,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne - komunikacja z zarządem oraz pracownikami produkcji,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świadczenia świąteczne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • świadczenia z ZFŚS