Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany na Wydziale Produkcji

Brintons Agnella Spółka z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, organizacja produkcji i realizacja planów produkcyjnych,
  • nadzór nad podległym personelem, wyposażeniem i mieniem,
  • kontrolowanie efektywności wykorzystania w procesie produkcji zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych,
  • dotrzymywanie terminów realizacji zamówień,
  • raportowanie i monitorowanie wielkości produkcji podległej zmiany,
  • rozwiązywanie bieżących problemów,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe),
  • minimum rok doświadczenia w obszarze zarządzania ludźmi ,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych i zarządzaniu nimi,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne - komunikacja z zarządem oraz pracownikami produkcji,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świadczenia świąteczne
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • świadczenia z ZFŚS

Kierownik Zmiany na Wydziale Produkcji, Białystok