Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Voss Fluid Polska sp. z o. o.O firmie

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Personalna i organizacyjna odpowiedzialność za współpracowników pracujących na zmianie na przydzielonym stanowisku pracy

  • Praca na przydzielonej zmianie produkcyjnej

  • Odpowiedzialność za planowanie personalne i produkcyjne w zakresie powierzonej zmiany produkcyjnej

  • Wdrażanie i szkolenie pracowników

  • Nadzór nad wdrażaniem i przestrzeganiem wytycznych jakościowych

  • Ustalanie i przedsięwzięcie działań do optymalizacji przebiegu procesów

  • Odpowiedzialność za gniazda produkcyjne, ustawienia dokumentację oraz jakość montowanych artykułów

  • Przestrzeganie przepisów BHP i Prawa pracy

  • Raportowanie do Kierownika Produkcji

Nasze wymagania

  • Studia wyższe techniczne w zakresie inżynierii mechanicznej, lub równoważne kwalifikacje, nabyte w ciągu minimum trzech lat praktyki, połączone z wykształceniem technicznym

  • Bardzo dobra znajomość procesu produkcji w tym w zakresie znajomości urządzeń, narzędzi oraz materiałów

  • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, znajomość narzędzi: diagram Ishikawa, analiza 5x Why

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, SAP)

  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Elastyczne i otwarte nastawienie do pracy, wysoka motywacja, wyraźne umiejętności pracy zespołowej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie obiadów

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • pożyczka na cele mieszkaniowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Voss Fluid Polska sp. z o. o.

VOSS Automotive Polska to zakład produkcyjny wytwarzający innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty służą bezpieczeństwu tysięcy ludzi poruszających się samochodami wyprodukowanymi przez naszych klientów. To odpowiedzialna praca, którą wykonujemy z pasją.

Do szerokiego portfolio produktów VOSS Fluid Polska należą różne komponenty łączące, systemy podłączania rur, armatura do węży, urządzenia do montażu wstępnego, a także różne środki pomocnicze. W centrum naszej uwagi znajduje się zawsze jakość produktów. Ponieważ wiemy, że: w przypadku stosowania układów hydraulicznych liczy się każdy szczegół.

Przewiń do profilu firmy