Oferta pracy

Kierownik zmiany

PROFIL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa O firmie

PROFIL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Okunin 130

Nowy Dwór Mazowiecki

Firma PROFIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi zarządzanego obszaru
  • Wykonywanie zadań według narzuconych standardów ekonomicznych, jakościowych, ilościowych, zgodnie ze stosowaną w zakładzie technologią produkcji
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń zakładu produkcyjnego
  • Nadzór nad gospodarką magazynową w obszarze produkcji oraz racjonalne i ekonomiczne wykorzystywanie powierzonych środków, surowców oraz materiałów do produkcji
  • Przygotowywanie obszaru do kontroli/audytów wewnętrznych i zewnętrznych, aktywny udział w tych kontrolach/audytach
  • Aktywna współpraca z innymi obszarami w zakładzie w zakresie swoich odpowiedzialności za podległy obszar
  • Zastępowanie Kierownika Produkcji podczas jego nieobecności
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dyscypliny pracy
  • Stosowanie i nadzór nad stosowaniem przyjętych w Zakładzie Norm Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
  • Realizacja innych czynności zleconych przez przełożonego w granicach posiadanych uprawnień i umiejętności, zapewniających sprawne funkcjonowanie podległego obszaru

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Zmiany
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz duża własna proaktywność
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i organizacyjne
  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie 3-zmianowym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Nastawienie na realizację celów oraz dbałość o zachowanie efektywności produkcji pod kątem wykonania planu produkcyjnego, wydajności oraz jakości produktu
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROFIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

CV bez zawartej powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy