Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany

La Lorraine Polska sp.z o.o.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminowym wykonaniem planu produkcji
  • zarządzanie podległym personelem
  • kontrola przebiegu procesu produkcji
  • rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją
  • odpowiedzialność za właściwą organizację pracy podczas zmian
  • sprawdzanie jakości surowców
  • zapewnienie surowców i materiałów do bieżącej produkcji
  • szkolenia pracowników na stanowiskach pracy
  • dbałość o utrzymanie sprawnego stanu maszyn i urządzeń
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu i Kontroli Jakości
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPoz, HACCP

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku kierownika zmiany/lidera zmiany w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • zdolności organizacyjne
  • wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość obsługi zautomatyzowanych urządzeń przemysłu spożywczego
  • gotowość do pracy zmianowej - system równoważny 12 godzinny (6-18, 18-6, dwa dni wolne)

To oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone

La Lorraine Polska sp.z o.o.

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

Postaw na stabilizację i stań się członkiem Zespołu, który jest zbudowany na zaufaniu, wsparciu oraz docenieniu.

Kierownik Zmiany, Nowy Dwór Mazowiecki