Kierownik Zmiany

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-06-19
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-07-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

    Opis stanowiska:

    • Kierowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
    • Zapewnienie rozwoju podległych pracowników
    • Zapewnienie wysokiej jakości usług copackingowych w magazynie
    • Organizowanie i koordynowanie przebiegu procesów copackingowych
    • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur, w tym BHP
    • Proponowanie rozwiązań usprawniających procesy copackingowe

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
    • Znajomość zasad i procedur funkcjonowania działu copackingu w magazynie,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office ( głównie MS Excel)
    • Podstawowa znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz PPOŻ
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę na samodzielnym stanowisku z dostępem do szerokiej wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań stosowanych w logistyce
    • Pracę w międzynarodowym otoczeniu
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
    2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;
    3. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa oraz Fiege Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez Fiege Sp. z o.o.;
    6. Posiada Pan/Pani prawo żądania od Fiege Sp. z o. o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
    7. Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;
    8. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych);
    9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.
    10. Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu (np. pracuj.pl);
    11. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.