Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany – nowy oddział

XPO Supply Chain POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Kutno

    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją procesu przyjęcia i wydania towaru z magazynu

  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur magazynowych oraz proponowanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Przygotowanie bieżących raportów i analiz

  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganego poziomu produktywności oraz podejmowanie działań w zakresie ich poprawy

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Nadzór nad utrzymaniem jakości

  • Nadzór na przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość procesów magazynowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Mile widziane

  • Znajomość systemów typu WMS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej

XPO Supply Chain POLAND sp. z o.o.

Należymy do Grupy XPO - światowego lidera w branży TSL, posiadającego około 1 500 oddziałów w ponad 30 krajach i zatrudniającego prawie 100 000 pracowników. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 14 lat. Posiadamy oddziały logistyczne w dużych centrach logistycznych w Polsce i zatrudniamy ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy