Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Obsługi Magazynu

  • Jasin (pow. poznański), Swarzędz, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Anecoop Polska Sp. z o.o. z kapitałem hiszpańskim zajmująca się handlem hurtowym świeżymi warzywami i owocami poszukuje kandydata na stanowisko:

    KIEROWNIK ZMIANY OBSŁUGI MAGAZYNU
    Miejsce pracy: Swarzędz, Jasin (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja pracy podległego zespołu
    • przydzielanie pracownikom zadań niezbędnych do sprawnego przepływu pracy i realizacji dziennych celów obsługi magazynu
    • udzielanie pomocy pracownikom, szkolenie nowych pracowników
    • wykonywanie w razie potrzeby obowiązków obsługi magazynu (zastępstwo)
    • wykonywanie działań kontrolnych i bieżące rozwiązywanie problemów związanych z procesami
      w danym obszarze obsługi magazynu
    • zaangażowane uczestnictwo w inicjatywach dotyczących polityki bezpieczeństwa, efektywności operacji magazynowych oraz jakości
    • kontrola poziomu zapasów, w tym okresowe nadzorowanie lub wykonywanie pełnego spisu towarów
      w magazynie (zgodnie z wymaganiami Kierownika operacyjnego)
    • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

    Wymagane kwalifikacje, umiejętności, doświadczenie i uprawnienia:

    • wykształcenie co najmniej średnie
    • uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
    • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • książeczka sanitarno – epidemiologiczna
    • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym, praca również w soboty i niedziele
    • świetne umiejętności komunikacyjne w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu; umiejętność dobrej współpracy z osobami na wszystkich poziomach struktury organizacyjnej
    • umiejętność jednoczesnego radzenia sobie z wieloma zadaniami, zarówno krótko-, jak i długotrwałymi
    • doświadczenie w pracy w magazynie firmy dystrybucyjnej, firmy produkcyjnej lub operatora logistycznego
    • znajomość pakietu MS Office
    • stabilna historia pracy
    • entuzjazm, otwartość, odpowiedzialność

    Oferta:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • odpowiedzialne stanowisko
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pośrednictwem opcji APLIKUJ TERAZ.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Anecoop Polska Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”