Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Operacyjnej

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach. W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
    top

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Koordynacja popołudniowych procesów magazynowych
    • Zarządzanie zespołem pracowników (rekrutacja, motywowanie, ocena pracy)
    • Stała poprawa jakości serwisu oferowanego przez TNT
    • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących procedur oraz zasad BHP
    • Sporządzanie analiz i raportów

    OCZEKUJEMY:

    • Min. 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników  oraz w pracy w magazynie
    • Mile widziane doświadczenie w logistyce/transporcie
    • Wykształcenia min. średniego
    • Znajomości obsługi komputera
    • Min. komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietu MultiBenefit/MultiSport
    • Interesującą pracę w międzynarodowej, prestiżowej Firmie, cieszącej się uznaniem oraz szacunkiem klientów i należącej do liderów w branży