Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

International Automotive Components Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie przygotowania i realizacja planu produkcyjnego zgodnie z zamówieniami od Klientów,

  • Organizowanie codziennych czynności zawodowych pracowników danej zmiany,

  • Codzienne raportowanie do przełożonych o wynikach poszczególnych linii produkcyjnych,

  • Monitorowanie jakości, analizowania błędów jakościowych,

  • Podejmowanie działań korygujących zmierzających do poprawy wyników,

  • Odpowiedzialność za bezpieczne prowadzenie danego obszaru poprzez nadzór nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń oraz przestrzeganie firmowych procedur,

  • Dbanie o przestrzeganie standardów 5S, porządek w miejscu pracy,

  • Odpowiedzialność za motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 2 lata).

  • Umiejętności związane z kierowaniem zespołem (delegowanie i egzekwowanie, motywowanie, angażowanie, planowanie rozwoju, ocena pracowników)

  • Nastawienie na realizację celów i ciągłe doskonalenie,

  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności organizacyjne i komunikacyjne,

  • Obsługa komputera – MS Office,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków),

  • Możliwość rozwoju, współuczestniczenie w realizacji ciekawych projektów i wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,

  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie.

International Automotive Components Polska Sp. z o.o.

International Automotive Components (IAC) jest wiodącym, globalnym dostawcą elementów wyposażenia dla czołowych producentów samochodów osobowych. IAC wytwarza elementy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne takie jak: deski rozdzielcze, konsole, panele drzwiowe, podsufitki, etc. W 2014 roku sprzedaż firmy wyniosła 5.9 miliarda dolarów a w 2016 roku 4.9 miliarda dolarów. IAC Group posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych w 19 krajach oraz około 20 centrów projektowych, technicznych i handlowych. IAC na całym świecie zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV poprzez kliknięcie przycisku “Aplikuj”.