Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany

IPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Johannesa Gutenberga 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją planu produkcji

  • stała kontrola wydajności i jakości pracy

  • planowanie przyszłych i monitorowanie bieżących działań produkcyjnych z uwzględnieniem optymalizacji pracy

  • projektowanie i systematyczne wdrażanie działań zwiększających wydajność i dostępność maszyn i urządzeń

  • zarządzanie podległym personelem pracowniczym, ustalanie zmian pracy pracowników produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • rzetelne podejście do realizowania obowiązków – inicjatywa w działaniu

  • skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • predyspozycje menadżerskie dotyczące organizowania i nadzorowania pracy zarówno swojej jak i podległego pracownika

  • dyspozycyjność – praca w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w przyjaznym środowisku,

  • możliwości rozwoju umiejętności zawodowych

  • wdrożenie i szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • opiekę medyczną w LUXMED

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Firma IPAK Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to dynamicznie rozwijająca się drukarnia offsetowa specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy