Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O

  • Okulickiego 12, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Okulickiego 12

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynu na zmianie,

  • Zapewnienie sprawnego działania procesów magazynowych,

  • Terminowe realizowanie zleceń klientów,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi liderami i kierownikami w obszarze magazynu i produkcji,

  • Przestrzeganie standardów pracy związanych z bezpieczeństwem i jakością.

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania pracownikami (planowanie, organizowanie, kontrola realizacji zadań w podległym zespole, motywowanie i rozwiązywanie sytuacji konfliktowych),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Kierownik Zmiany, Koordynator magazynu, Brygadzista, Kierownik obszaru itp.),

  • Minimum wykształcenie średnie,

  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność,

  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Reynaers Aluminium to czołowy europejski producent systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych. Proponujemy rozwiązania najwyższej jakości, spełniające wymogi dotyczące komfortu, bezpieczeństwa, stylu oraz energooszczędności.

Przewiń do profilu firmy